Adres strony Ogłoszenia Wolności to https://ogloszenia.wiadomosciwolnosci.pl

Aby móc dodawać ogłoszenie w serwisie potrzebujesz najpierw się zarejestrować. Serwis ma niewielki, ale bardzo istotny regulamin. Do rejestracji trzeba zgodzić się na jego warunki.

Aby zarejestrować się zacznij od wciśnięcia przycisku dodaj ogłoszenie:

Jeśli korzystasz z telefonu komórkowego to oczywiście to menu wygląda troszkę inaczej, wtedy należy kliknąć w zielony przycisk plusa.

Następnie jeśli nie jesteś zalogowanym użytkownikiem pojawi się okno logowania z możliwością rejestracji. Znajdź na nim przycisk zarejestruj się i kliknij w niego:

Pojawi się kolejne okno – tutaj właśnie dokonujesz rejestracji:

Na tym etapie tworzysz nazwę użytkownika, podajesz poprawny adres email oraz znane sobie hasło. Konieczne jest tutaj zaznaczenie zgody na wcześniej wspomniane warunki regulaminu.

Po wpisaniu właściwych danych pojawia się komunikat, aby sprawdzić email i aktywować konto. Jest to znak, że wszystko poszło dobrze. Jeśli z jakiegoś powodu został przez Ciebie błędnie wypełniony formularz – w tym miejscu pojawi się informacja o błędzie (np. konto już istnieje, zbyt proste hasło itd).

W tym samym momencie na wskazany adres powinna trafić wiadomość e-mail o takiej treści:

Po prostu kliknij ten link lub skopiuj go i wklej w dowolnej przeglądarce. Jeśli z jakiegoś powodu wiadomość nie dotarła do Ciebie, poczekaj 5 minut i sprawdź skrzynkę SPAM. Gdyby mimo wszystko wiadomość nie dotarła napisz do mnie korzystając z formularza na stronie o mnie.

W ten sposób konto zostało już zarejestrowane i aktywowane.

Teraz możesz już tworzyć ogłoszenie. Ponownie kliknij w przycisk Dodaj ogłoszenie lub przycisk Zaloguj się

Niezależnie od wybranego przycisku potrzebujesz się zalogować, na wskazane wcześniej dane – nazwa użytkownika i hasło.

Okno logowania wygląda tak:

Po wpisaniu prawidłowych danych panel zmieni się i na górze widać nazwę użytkownika. Kliknij dodaj ogłoszenie:

Wybierz kategorię ogłoszenia klikając na jej nazwę lub obrazek:

Jeśli kategoria ma podkategorie, wybierz i ją:

Starannie wypełnij treść ogłoszenia zgodnie z regulaminem dodawania ogłoszeń. Staraj się podawać jak najwięcej szczegółów w opisie. Uwzględnij takie informacje jak sposób w jaki możesz dostarczyć daną rzecz. Wypełnij wartość jaką w husarze oczekujesz za rzecz lub przysługę z ogłoszenia. Jeśli chcesz, możesz dodać zdjęcie lub obrazek. Pamiętaj jedynie, że dodawane mogą być tylko zdjęcia lub obrazki do których masz prawa autorskie, lub licencja pozwala na to. Ze swojej strony mogę polecić stronę: pixabay a jeśli masz zdjęcie własne, to to będzie w ogóle najlepsza opcja. Wypełnij też adres, wpisując np. część miasta.

Wypełniona treść powinna wyglądać tak:

Jeśli wszystko jest ok, zaakceptuj warunki i wciśnij dodaj ogłoszenie. Pojawi się wiadomość, że ogłoszenie oczekuje na moderację.

Po sprawdzeniu ogłoszenia pojawi się wiadomość e-mail na Twoim koncie o aktywowaniu ogłoszenia.

Zaloguj się

Zarejestruj się

Reset hasła

Proszę wpisać nazwę użytkownika lub adres e-mail, a otrzymasz e-mail z linkiem do ustawienia nowego hasła.